Slovakia Newsroom

Nový vysávač Pure Q9 s UV technológiou: Posvieťte si na alergény

Kvalitný bytový vysávač je nesporne jedným z najdôležitejších domácich spotrebičov, bez ktorého si život nedokážeme predstaviť. Zdá sa takmer neuveriteľné, že nás tento skvelý vynález s pôvodným názvom „LUX“ sprevádza už viac, ako 100 rokov. Vysávanie alebo „luxovanie“ sa v udržiavaní domáceho prostredia v čistote stalo v priebehu rokov absolútnou nevyhnutnosťou. Keď práve premýšľate o kúpe moderného modelu, zamerajte svoju pozornosť na nový tyčový vysávač Electrolux Pure Q9 s UV technológiou a s integrovanou odnímateľnou ručnou jednotkou.

 

Zdravý domov znamená lepší život

Nový akumulátorový tyčový vysávač Pure Q9 jednoducho nemôže medzi vašimi domácimi spotrebičmi chýbať.

S týmto pomocníkom bez námahy doma hĺbkovo vyčistíte nielen všetky povrchy, ale aj čalunený nábytok a matrace. Špeciálna hubica BedProPower™ Plus s UV technológiou si posvieti na všetky baktérie, alergény a nečistoty, ktoré sú inak ťažko dostupné. Účinná päťstupňová filtrácia a uzavretý filtračný systém odstráni až 99,9 % častíc o veľkosti 0,3 – 10 µm. To znamená, že vysaje dokonale aj to, čo nevidíte. Plný výkon si udrží po celý čas vysávania aj s plniacou sa nádobkou na nečistoty.

 

Vysávajte bez námahy

Najpraktickejšia je jeho unikátna automatická funkcia BrushRollCleanTM, ktorá vyčistí kefu od namotaných vlasov a vlákien jedným stlačením pedálu a to aj v prípade, že je vysávač vypnutý.

S týmto modelom môžete zabudnúť na neestetické hadice a namotané šnúry. Špičkový škandinávsky dizajn smeruje k tomu, aby aj vysávač mohol byť súčasťou moderného interiéru a aby ste ho mali každý deň poruke.

Vďaka akumulátoru vydrží vysávať až 55 minút na jedno nabitie a postará sa tak o plochu až 162 m2.

 

Najtichší tyčový vysávač Electrolux

Praktická odnímateľná ručná jednotka je navrhnutá tak, aby sa jej hlučnosť znížila na polovicu. Kombinuje totiž plynulý prietok vzduchu s jeho tlmeným vývodom. Preto tiež medzi tyčovými vysávačmi Electrolux vyniká najtichšou prevádzkou. Vďaka unikátnej hliníkovej konštrukcii je vysávač veľmi ľahký a jednoducho sa s ním manipuluje aj na ťažšie dostupných miestach. Jednoducho sa vysúva z nabíjacej stanice a po ukončení upratovania sa zase zasúva späť. Buďte si istí, že s týmto skvelým pomocníkom vás bude upratovanie domácnosti baviť.

 

Viac na www.electrolux.sk, Facebooku alebo Instagrame.

 

 

Electrolux je popredná svetová spoločnosť vyrábajúca spotrebiče, ktoré už viac ako 100 rokov formujú život zákazníkov k lepšiemu. K našej misii za lepší život neodmysliteľne patrí aj náš záväzok prinášať dômyselne navrhnuté, inovatívne a hlavne udržateľné riešenia. Pod našimi značkami Electrolux, AEG a Frigidaire predávame každý rok približne 60 miliónov domácich spotrebičov vo viac ako 120 krajinách sveta. V roku 2020 mala spoločnosť Electrolux tržby 11,5 miliárd EUR a zamestnávala 48 000 ľudí po celom svete. Ďalšie informácie nájdete na webe www.electroluxgroup.com.