Slovakia Newsroom

Nové výkonné vysávače na jednoduchšie jarné upratovanie

S vidinou prichádzajúcej jari a prívalom vracajúcej sa energie prichádza každoročne aj potreba dôkladnejšieho upratovania v našich domácnostiach. Na pomoc pri veľkom upratovaní doslova od podlahy po strop si tento rok zaobstarajte tichého pomocníka z rodiny vysávačov Electrolux – nový tyčový vysávač Electrolux 600. Vysávače z tohto radu sú vám kedykoľvek poruke, jednoducho sa používajú a vďaka ich bohatému príslušenstvu si s vami trúfnu na akékoľvek povrchy v celej vašej domácnosti. Doprajte si čistotu bez zbytočného hluku.

 

Nové modely se silným výkonem a poloviční hlučností

Pravidelné upratovanie nám pomáha cítiť sa v našej domácnosti vždy komfortne, ale niekedy nie je jednoduché odhodlať sa k samotnému procesu upratovania. Preto stále viac ľudí dáva pri každodennom upratovaní prednosť tyčovým vysávačom, k  výhodám ktorých patrí predovšetkým jednoduchá ovládateľnosť a fakt, že ich máte poruke naozaj kedykoľvek potrebujete. Pokiaľ si teda zaobstaráte nového tyčového pomocníka Electrolux 600, upratovanie s ním bude vás bude hračka, a to nielen na jar. Nový rad tyčových vysávačov Electrolux 600 zahŕňa štyri modely – Animal, Allergy, Wet a Clean, ktoré sú výkonnejšie a tichšie. Ako nástupca úspešného radu modelov Electrolux Pure Q9 prináša tento rad ešte vyšší sací výkon vďaka nové motorizovanej hubici PowerPro multi-surface, ktorá pri vysávaní vydáva až o polovicu menej hluku*. Pomôže vám jednoducho vyčistiť podlahy v celom byte a nebude vás pritom obťažovať nepríjemným hlukom. Nie je nutné ani neustále meniť hubice – bohato vám bude stačiť iba táto jediná, ktorá je vhodná na všetky typy povrchov a môžete s ňou pri vysávaní plynulo prechádzať z kobercov na tvrdé podlahy. Vďaka integrovanému LED osvetleniu vám už neunikne ani smietka. K  prevádzke vysávača nepotrebujete ani žiadne prívodné káble. Vystačí si s vlastnou vysokovýkonnou batériou, ktorá zvládne až 55 minút nepretržitej prevádzky (podľa interného testu ručnej jednotky) a umožní vám aj vysávanie na miestach bez prístupu k elektrickej sieti. Celú domácnosť alebo interiér vášho auta tak stihnete upratať hravo a bez zaváhania.

 

 

Stará sa o vaše zdravie a pohodlie každý deň

Zabudnite na akúkoľvek námahu pri upratovaní
a manipulácii s vysávačom. Bude vás baviť, ako jednoducho možno zachádzať a vychádzať zo základne bez toho, aby ste museli vysávač dvíhať, odkladať ho v priebehu upratovania alebo ho zložito upratovať po skončení vysávania. Skvelou správou je, že sa stará aj o vzduch vo vašej domácnosti – je totiž vybavený 5-stupňovým filtračným systémom a dokáže zachytiť až 99,9 % prachových častíc, ktoré by sa inak uvoľnili z vysávača späť do vzduchu. Každý deň vám tak pomáha udržať si zdravší domov. Okrem toho je súčasťou modelu Allergy hubica BedProPowerUV+, ktorá dokáže odstrániť baktérie a alergény
z matracov, postelí, pohoviek, vankúšov a detských postieľok, dokonca aj z pelechov pre zvieratá. Celú domácnosť tak upracete dokonale a s istotou hygienickej čistoty.

 

 

Riešenie pre majiteľov domácich miláčikov

Všetci vieme, že naši štvornohí miláčikovia dokážu zanechať srsť doslova všade. Pokiaľ ste majiteľom jedného z nich, bude pre vás skvelou voľbou model Animal so špeciálnou hubicou PetPro+, ktorá vašu domácnosť zbaví nepríjemných zvieracích chlpov. Vyčistíte s ňou všetok  nábytok a čalúnenie, od pohoviek až po samotné pelechy. Radosť z chvíľ strávených s vašimi miláčikmi vám už nepokazia ani žiadne nevzhľadné chlpy.

Mokré čistenie nebolo nikdy jednoduššie

Pokiaľ vás nebaví nepríjemné vytieranie podláh pomocou klasického mopu, vyskúšajte novinku z tohto radu – Electrolux 600 Wet. Súčasťou tohto modelu je unikátna hubica PowerPro mop určená na mokré čistenie. Vysávač s touto hubicou môžete použiť na odstránenie tekutín a odolných nečistôt z celej podlahy. Vďaka rotačným podložkám sa bude vaša podlaha lesknúť aj bez použitia klasického mopu. Hubica PowerPro mop je kompatibilná s všetkými tyčovými vysávačmi Electrolux 600, možno ju teda dokúpiť ku všetkým modelom tohto radu.

 

 

 

Všestranné upratovanie s novým radom tyčových vysávačov Electrolux 500

O váš dokonale čistý domov sa postará aj nový nástupca obľúbených tyčových vysávačov Well Q7/8 – rad Electrolux 500. Pokiaľ si vyberiete pomocníka tohto radu tyčových vysávačov, môžete sa spoľahnúť nielen na jeho ergonomický dizajn, účinnú  5-stupňovú filtraciu a odnímateľnú ručnú jednotku, ktorá uľahčuje vysávanie aj vyššie položených či ťažko dostupných miest, ale hlavne na novú univerzálnu hubicu s väčším sacím otvorom na 100 % zber prachu v štrbinách tvrdých podláh. Vysávače ponúkajú nepretržitý čas prevádzky 45 až 55 minút (v závislosti od zvoleného modelu) a dlhotrvajúci vysoký výkon. Praktickou súčasťou modelu Clean ES52C212XN je špeciálna hubica na tvrdé podlahy, u modelu Allergy oceníte hubicu BedProPowerUV+, ktorá dokáže odstrániť aj peľ, baktérie a roztoče a zabezpečiť tak hygienicky čistejšie postele a pohovky. U všetkých modelo tohto radu je navyše použité 58 % recyklovaných plastov, takže môžu byť dokonalou súčasťou každej udržateľnej domácnosti.

 

Electrolux 300 na pohodlné každodenné vysávanie

Ďalším nástupcom obľúbených modelov Well Q6 je nový rad tyčových vysávačov Electrolux 300, ktorá zahŕňa modely s 18V akumulátormi zabezpečujúcimi čas prevádzky až 45 minút. Sú preto ideálnou voľbou na jednoduché a pohodlné každodenné upratovanie. Axiálna cyklónová technológia pomáha udržiavať stabilný výkon počas celého vysávania, a to aj v prípade, že sa zásobník na prach naplní na maximum.

 

Svieže farby vreckového modelu radu Electrolux 600

Pokiaľ nedáte dopustiť na klasický vysávač, spríjemnite si jarnú upratovanie s novým vreckovým modelom Electrolux 600 Clean, ktorý kombinuje silný výkon na všetkých typoch podláh s intuitívnym ovládaním nohou, aby pre vás bolo vysávanie čo najpohodlnejšie. Radosť vám urobí nielen praktickou taškou na bohaté príslušenstvo, ale hlavne svojím jedinečným dizajnom v svetlom ružovom odtieni, ktorý prinesie do vašich domovov presne takú jar, ako má byť.

 

 

* V porovnaní so staršími ručnými jednotkami Electrolux – napr. model WQ61-42GG.

 

 

Viac na www.electrolux.sk, Facebooku alebo Instagrame.

 

Electrolux je popredná medzinárodná spoločnosť, ktorej domáce spotrebiče už viac než 100 rokov zlepšujú životy ľudí na celom svete. Prináša pokrokové inovácie, ktoré sa starajú o pohodu miliónov zákazníkov, o objavovanie nových chutí a šetrnú starostlivosť o oblečenie. Electrolux pomáha vytvárať novú definíciu lepšej budúcnosti v oblasti udržateľného rozvoja. Pod poprednými značkami spotrebičov Electrolux, AEG a Frigidaire každoročne predá na viac než 120 svetových trhoch približne 60 miliónov domácich spotrebičov. V roku 2022 dosiahla skupina Electrolux celosvetový obrat 135 miliárd SEK a zamestnávala 51 000 ľudí. Ďalšie informácie nájdete na www.electroluxgroup.com.