Slovakia Newsroom

Nová rada čističiek vzduchu Electrolux pre váš zdravý domov

Dôležitosť čistoty vzduchu a predovšetkým zdravého prostredia v našich domovoch je stále na prvom mieste a v záujme našej pozornosti. Preto Electrolux predstavuje novú radu čističiek vzduchu s 360stupňovým systémom prúdenia vzduchu. Ten zachytáva baktérie, nečistoty a alergény. Popri inovatívnych funkčných vlastnostiach vynikajú nové čističky vzduchu aj svojim prémiovým škandinávskym dizajnom, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu domovu.

 

Ocenený škandinávsky dizajn vo vašej izbe

Elegantný dizajn a inovatívnu technológiu priniesla na trh v roku 2020 už predtým ocenená čistička vzduchu Electrolux Pure A9. Avšak nová rada Well A7 a Well A5 prekvapuje naviac novými tvarmi a farbami. Cieľom bolo vytvoriť radu, ktorá prekoná vašu zaužívanú predstavu o tom, ako má čistička vzduchu vyzerať. Vďaka inšpirácii z prírody a použitiu dreva, tkanín a prvotriednych materiálov je dizajn novej rady čističiek vzduchu Well A7 a Well A5 premyslený a jedinečný. Farby sú upokojujúce a vybraté tak, aby prirodzene dopĺňali váš interiér. Prémiový látkový poťah je naviac vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Nie je náhoda, že nová rada čističiek bola ocenená porotou dvoma cenami, iF Design Awards 2021 a RedDot Design Award.

 

Prenosná a prispôsobivá

Nové čističky Well A7 a A5 sú dômyselne navrhnuté tak, aby sa prispôsobili vášmu interiéru. Skvelou doplnkovou výbavou sú dizajnové sady, s ktorými si predný kryt, držadlo a nožičky môžete vybrať tak, aby všetko presne zodpovedalo vášmu životnému štýlu, vkusu a predstavám. Je len na vás, či si z čističky vytvoríte dizajnový kúsok, ktorý bude dominovať vašej izbe, alebo dáte prednosť jej dokonalému splynutiu s okolím. Modely sú navyše ľahké a je možné jednoducho ich prenášať
z miestnosti do miestnosti, položiť na podlahu alebo upevniť na stenu.

 

Dokonalá rovnováha medzi funkčnosťou a krásou

Nová rada čističiek vzduchu Well A7 a Well A5 je navrhnutá tak, aby poskytovala vyššiu úroveň čistoty a pohodlia vo vašom domove, v ktorom trávite vzhľadom na situáciu stále viac času. Vďaka prirodzenému prúdeniu vzduchu a 360stupňovému systému nasávania s 3D ventilátorom dosiahne doslova do všetkých kútov vašej izby.

Model Well A7 je zároveň vybavený päťstupňovým systémom filtrácie a Well A5 štvorstupňovým, vďaka čomu sú oba modely vysoko účinné proti najbežnejším dráždivým látkam vo vzduchu, akými sú jemné častice prachu, baktérie a pachy, bez ktorých sa doma určite zaobídete. Well A7 tak dokáže efektívne vyčistiť vzduch vo vašej izbe dokonca už za sedem minút. *

 

Brilantná technológia s prekvapivo tichým chodom

Citlivá technológia senzorov nepretržite meria a monitoruje úroveň kvality vzduchu v miestnosti a automaticky upravuje rýchlosť čistenia tak, aby ste sa vždy vrátili domov do zdravého prostredia. Svetelný LED pás poskytuje spätnú väzbu o kvalite vzduchu v reálnom čase
a zobrazená farba na prvý pohlaď ukazuje jeho okamžitý stav. Nové čističky Well boli navrhnuté tak, aby nerušili atmosféru v žiadnej miestnosti. Pri chode dosahujú maximálnu hladinu zvuku 24 dB(A), podobnú jemnému dažďu. Vy môžete pohodlne sledovať televíziu, zatiaľ čo čistička sa v tichosti stará o zdravé prostredie bez toho, aby to ovplyvnilo jej výkon.

 

Buďte stále v kontakte

Či už ste doma alebo na cestách, v aplikácii Wellbeing stále môžete sledovať a optimalizovať kvalitu vzduchu u vás doma. Jednoducho skontrolujete aktuálny stav čistenia vzduchu
a nastavíte alebo upravíte vaše preferencie.
S aplikáciou Wellbeing tak máte všetko pod kontrolou prakticky kdekoľvek, dokonca vás upozorní i na potrebu výmeny filtra.

 

 

Dostupné modely novej rady čističiek vzduchu Well A7 a Well A5:

WA51-304WT, WA71-305DG, WA71-305GY

 

 

*Na základe interných testov podľa normy ANSI-AHAM AC-1-2019 v roku 2020. Doba čistenia vychádza z testu prevedeného pri najvyšších otáčkach ventilátora v miestnosti s rozlohou 10m².

 

 

Viac na www.electrolux.sk, Facebooku alebo Instagrame.

 

 

Electrolux je popredná svetová spoločnosť vyrábajúca spotrebiče, ktoré už viac ako 100 rokov formujú život zákazníkov k lepšiemu. K našej misii za lepší život neodmysliteľne patrí aj náš záväzok prinášať dômyselne navrhnuté, inovatívne a hlavne udržateľné riešenia. Pod našimi značkami Electrolux, AEG a Frigidaire predávame každý rok približne 60 miliónov domácich spotrebičov vo viac ako 120 krajinách sveta. V roku 2020 mala spoločnosť Electrolux tržby 11,5 miliárd EUR a zamestnávala 48 000 ľudí po celom svete. Ďalšie informácie nájdete na webe www.electroluxgroup.com.